Diyetisyen Web Site Yazılımı

Randevu, vücud kütle indeksi, anamnez bilgileri, diyet programları ve daha fazlası. Web sitesi ve mobil uygulama ile hem hastalarınızın bilgilerini takip edin, hemde hastalarınız kendisine ait diyet programları ve geçmiş verilerine rahatça ulaşabilsin. Üstelik web sitenizi ve hastalarınızı tek bir panelden yönetin.

ithinkso SoDiyetisyen yönetici paneli ile hastalarınızın uygulama yada web sitesi üzerinden kendileri ile ilgili bilgileri, anamnez formu sayesinde takip ederek, onlara uyguladığınız diyet programı ataması yapabilirsiniz. Ayrıca hastalarınızın belirli periyodlarla kendilerinin vücud kütle indeks verilerini girmesini sağlayabilir ve hastanızın anlık olarak durumunu kontrol edebilirsiniz.

Hastalarınız, web siteniz yada mobil uygulamayı aktif kullanması durumunda, ideal kilosuna ulaşmasını sağlayabilir ve hedefini kısa sürede tamamlar. Diyet programlarını anlık takip eden hastalarınız daha önceki diyet programı ve geçmiş BMI verilerinide görüntüler. Sizde SoDiyetisyen çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için 0850 480 96 29 arayın ve demo talep edin.

NEDEN DİYETİSYEN YAZILIMI?

Kolay Yönetilebilir Diyetisyen Web Yazılımı

Sağlık ve beslenme profesyonelleri için hayatı kolaylaştıran bir çözüm sunuyoruz: SoDiyetisyen. Bu platform, hem sizin hem de hastalarınızın ihtiyaçlarını merkeze alarak tasarlandı. Randevulardan vücut kitle indeksi hesaplamalara, anamnez bilgilerinden kişiselleştirilmiş diyet programlarına kadar her şeyi tek bir yerden yönetin.

  • Hastalarınız İçin Erişilebilirlik ve Kontrol:Hastalarınızın, web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden kendi sağlık bilgilerine erişimini sağlayarak, onlara daha şeffaf ve etkileşimli bir deneyim sunun. Anamnez formları ve güncel sağlık verileri ile hastalarınızın gelişimini yakından takip edin. Böylece, her bir hastaya özel, etkili ve verimli bir diyet programı sunabilirsiniz.

  • Tek Bir Panel ile Tam Kontrol:Tüm bu işlevleri, kullanıcı dostu bir arayüz ile sunan SoDiyetisyen yönetici paneli, zamanınızı ve çabanızı en üst düzeyde verimli hale getirir. Web sitenizi ve hastalarınızı tek bir panelden yöneterek, iş yükünüzü azaltın ve verimliliğinizi artırın.

So Diyetisyen
MOBİL DİYETİSYEN UYGULAMASI

Adınıza Tasarlanmış Uygulama

SoDiyetisyen, artık iOS ve Android cihazlarınızda! Sağlık ve beslenme uzmanları için tasarlanmış bu özel uygulama, hastalarınızın sağlık yolculuklarını daha etkin bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Bu kapsamlı mobil platform, randevulardan vücut kitle indeksi hesaplamalara, anamnez bilgilerinden kişiselleştirilmiş diyet programlarına kadar her şey parmaklarınızın ucunda!

IOS ve Android Diyetisyen Uygulaması (APP)

SHastalarınız uygulama üzerinden kendi vücut kitle indekslerini ve diğer sağlık verilerini kolayca güncelleyebilir. Böylece, onların ilerlemesini gerçek zamanlı olarak izleyerek, her birine özel, dinamik ve etkili diyet programları sunabilirsiniz.

So Diyetisyen

So Diyetisyen Hakkında Merak Edilenler

Randevu SMS Bildirimleri Nasıl Oluyor?

Randevu SMS'i randevu verdiğiniz zaman ve randevuya 1 gün kala danışanlarınıza SMS olarak bildirilir.

Sistem Üzerinden Randevu Verebilir Miyim?

SoDiyetisyen Yönetici paneli üzerinden danışanlarınıza randevu verebilirsiniz. Randevularınız danışanlarınıza SMS olarak bildirilir. Randevu tarihinden 1 gün önce hatırlatma SMS'i alırlar.

1328

Proje

418

Müşteri


Bizi Tercih Eden Markalar

Yazılım Ajansı

Müşteri Yorumlarımız

Bu Ekibi Seviyoruz...

E-Ticaret sistemimiz ve pazaryeri entegrasyonu sürecimizde ithinkso ekibi bıkmadan usanmadan yazılım desteklerini vererek bizleri çok memnun etti. Asla yapamayız demediler. İstediğimiz ekstra özellikleri kısa sürede sistemimize dahil ettiler. Teşekkürler ithinkso.

review-avatar
Yalçın Perkdaş

XPerk E-Ticaret Şirketi

Beni Başkalarına Zorunlu Bırakmadılar

Diyetisyen sistemim için aracı başka kuruluşlara ödeme yapmadan kendi sistemimi açmamda yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum. Danışanlarımın ve benim ihtiyaç duyduğum gelişmeleri anlayışla karşılıyor ve sistemlerine dahil ediyorlar. İyi ki varsınız...

review-avatar
Nilşah Karakurt

Diyetisyen

Türkçe ve Anlaşılır Arayüz

ithinkso ekibi, şirketimizde herkesin rahatlıkla anlayığ kullanabildiği bir yönetim paneli ve istediğimiz raporlara hızlıca ulaşabildiğimiz sistemi ile firmamız için ürettikleri yazılımla bizi mest etti.

review-avatar
H*** A***

NUA BARIATRIC

Firmamıza Yapılan Puanlamalar
brand-logo brand-logo
  4.7/5
brand-logo brand-logo
  4.95/5
brand-logo brand-logo
  4.24/5
Blog Yazılarımız
E-A-T Nedir?
E-A-T Nedir?

E-A-T Nedir? - Uzmanlık, Otorite ve Güvenilirlik. Dijital dünyada, içerik oluşturucularının, web sitelerinin ve online platformların başarılı olabilmesi için birçok faktör etkilidir. Bu faktörlerden biri, E-A-T olarak kısaltılan ve Googleın sıralama algoritmalarında önemli bir rol oynayan bir kavramdır. E-A-T, Uzmanlık (Expertise), Otorite (Authority) ve Güvenilirlik (Trustworthiness) kelimelerinin baş harflerinden oluşur ve içeriklerin, web sitelerinin ve yayıncıların bu üç temel özelliği nasıl sağladığını anlatır.

Başarılı Bir Tanıtım Filmi Nasıl Olmalı?
Başarılı Bir Tanıtım Filmi Nasıl Olmalı?

Tanıtım filmleri, markaların kendini gösterebilmesi adına bir şanstır. Kimi hedefliyor olursanız olun, başarılı tanıtım filmlerinin paylaştığı bazı özellikler vardır. Bu blog yazımızda, bu özelliklerin her birini daha ayrıntılı olarak inceledik.

Markanızın Neden Bir Reklam Filmine İhtiyacı Var?
Markanızın Neden Bir Reklam Filmine İhtiyacı Var?

Dijital pazarlama çabalarının giderek arttığı ve reklamcılık sektörünün internet ortamında daha çok boy gösterdiği bu zamanlarda reklam filmleri hala önemini kaybetmedi. Markaların kitleleriyle konuşabilmesi ve kendini onlara gösterebilmesi için her markanın bir reklam filmine ihtiyacı var.